-10%
Original price was: 79.00 zł.Current price is: 71.10 zł.
-10%
Original price was: 79.00 zł.Current price is: 71.10 zł.
-10%
Original price was: 79.00 zł.Current price is: 71.10 zł.
-10%
Original price was: 79.00 zł.Current price is: 71.10 zł.

Bombki i inne ozdoby choinkowe

Bombkarnia to miejsce, w którym przekazujemy magię i wyjątkowość polskiej tradycji za sprawą nietuzinkowych przedmiotów, jakimi są bombki choinkowe oraz różnego rodzaju figurki. Przenosząc na szklane ozdoby polskie hafty i motywy ludowe, nie zapominamy o najnowszych trendach we wzornictwie. Dbamy o to, aby przedmioty te wyróżniały się na tle innych, dostępnych w sprzedaży ozdób. Dzięki niezwykle precyzyjnej pracy polskich artystów każdy Klient otrzymuje dekoracje choinkowe o niepowtarzalnej urodzie. To jedyne w swoim rodzaju egzemplarze – każdy z nich jest inny, a dzięki temu wyjątkowy.

NOWOŚCI

-10%
Original price was: 69.00 zł.Current price is: 62.10 zł.
-10%
Original price was: 69.00 zł.Current price is: 62.10 zł.
-10%
Original price was: 69.00 zł.Current price is: 62.10 zł.
-10%
Original price was: 69.00 zł.Current price is: 62.10 zł.

Bombki i inne wyjątkowe dekoracje ze szkła

Nasze ozdoby choinkowe to nie tylko okrągłe bombki ze szkła, ale również urocze figurki. Bogato zdobione, wykonane z niezwykłą precyzją Mikołaje, anioły czy pierniczki zachwycają swoim kunsztem. Doskonale nadają się do dekorowania świątecznych drzewek. Wśród naszych propozycji Klienci znajdą także figurki Trzech Króli oraz Świętej Rodziny. Proponujemy ponadto ceramiczne postaci aniołów oraz elegancko ubranych kobiet. Dla najmłodszych przygotowujemy bałwanki, rozmaite zwierzęta i postaci z bajek, a także kolorowe owoce. Każdej wiosny przedstawiamy dodatkowo Kolekcję Wiosenną składająca się ze szklanych girland, wielkanocnych szklanych jaj oraz pisanek, bez których trudno wyobrazić sobie Wielkanoc. Być może niebawem i one zagoszczą w domach naszych Klientów?

Oferujemy również postacie w strojach ludowych z różnych zakątków kraju. Wykorzystane wzory nawiązują do kultury wielu regionów i miast, w tym m.in. Dolnego i Górnego Śląska, Małopolski, Kaszub, Podhala czy okolic Łowicza. Na szklanych ozdobach, takich jak bombki choinkowe, wiszące figurki i inne kolorowe dekoracje, każdy znajdzie element dziedzictwa polskiej sztuki ludowej ukazany w nietypowy sposób. A teraz można mieć je w swoim domu – wystarczy dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym.

Dekoracje ze szkła i ceramiki zgodne z polską tradycją

Trudno znaleźć dziś ozdoby, które w tak bezpośredni sposób nawiązywałyby do polskich tradycji ludowych. Niegdyś szklane bombki choinkowe były znacznie bardziej różnorodne, jeśli chodzi o kształt czy wielkość. Swoim wyglądem nawiązywały do pielęgnowanej wówczas obyczajowości ludowej. Były niepowtarzalne, ponieważ wykonywano je ręcznie — proces produkcji wyglądał zupełnie inaczej, stąd też każdy egzemplarz wyróżniał się jakimś detalem. To właśnie ten brak idealnego odwzorowywania ozdób przyczynił się do tego, że dziś traktujemy je jako unikaty.

Hołdujemy tej wspaniałej tradycji. Dlatego wszystkie polskie bombki oraz inne szklane i ceramiczne dekoracje choinkowe czy wielkanocne naszej produkcji są ręcznie malowane i zdobione. Do ich wykonania używamy różnego rodzaju koralików, cekinów oraz brokatu, a przede wszystkim szkła, czyli tworzywa, które po odpowiedniej obróbce potrafi pokazać swój niesamowity potencjał. Wystarczy przejrzeć kolekcje dostępne w naszym sklepie internetowym. Ogromna różnorodność pomysłów zachwyci Klientów zainteresowanych stworzeniem jedynej w swoim rodzaju atmosfery podczas świąt bożonarodzeniowych lub wielkanocnych.

Polskie, ręcznie robione bombki i ozdoby ze szkła

Pragniemy kontynuować tradycję rękodzieła i dzielić się nią z Państwem. Nasze bombki, figurki i inne dekoracje są dmuchane ze szkła oraz malowane przez artystów, którzy zajmują się tą działalnością od wielu pokoleń. Nie dość, że doskonalą swój warsztat, to na dodatek utrzymują tę fantastyczną polską tradycję przy życiu, dając jej nowe, wspaniałe oblicze.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Szklane bombki choinkowe dostępne są w naszym sklepie internetowym podobnie, jak pozostałe ozdoby oraz figurki. Rozmaitość wzorów i kształtów zachwyci każdego, kto chce zaprosić do swojego domu odrobinę polskiej tradycji ludowej. Starannie wykonane, stworzone z prawdziwą precyzją i jedyne w swoim rodzaju bombki choinkowe oraz figurki zamienią się w piękne pamiątki na długie lata.

Serdecznie zapraszamy na zakupy w sklepie internetowym Bombkarnia!

ŚLEDŹ NASZE KONTA SPOŁECZNOŚCIOWE

[elfsight_instagram_feed id=”1″]