O nas

O Bombkarni

Bombkarnia to wyjątkowe miejsce oferujące bombki i dekoracje świąteczne przez cały rok. Co najistotniejsze, wszystkie ozdoby pochodzące z naszych kolekcji są wykonywane ręcznie przez polskich artystów plastyków, dzięki czemu podtrzymują tradycję polskiego rzemiosła artystycznego.

Od lat inspiracje do projektów czerpiemy z bogactwa polskiego folkloru, przede wszystkim wzorów pochodzących z ludowych tkanin i papierowych wycinanek, a także dawnych ubiorów regionalnych.

Cenimy również sztukę polskiego baroku, której najpiękniejsze przykłady zaczerpnięte z malarstwa, tkanin i polskiego stroju narodowego zyskują drugą młodość na naszych ozdobach. Nieodmienną inspiracją są także światowe trendy.

Co roku przygotowujemy dwie kolekcje, wiosenną i zimową, zgodne z lansowaną na zagranicznych targach kolorystyką i techniką zdobienia. Wszystkie nasze produkty cechuje najwyższa jakość ręcznego wykonania, przez co zwykły uchodzić za ekskluzywne i niepowtarzalne.

Nasze osiągnięcia

Za sukcesem działającego od 2006 r. sklepu stoi jego właścicielka i pomysłodawczyni projektów Małgorzata Ciszewska. To dzięki jej zaangażowaniu powstały pierwsze bombki promujące polską sztukę ludową, dotąd nieobecne na rynku.

Do najważniejszych osiągnięć Pani Małgorzaty należy zaliczyć fakt współpracy z Kancelariami – Premiera, Prezydenta, Sejmu i Senatu, dzięki czemu pochodzące z Bombkarni ozdoby były niejednokrotnie wręczane podczas spotkań dyplomatycznych, m.in. Barackowi Obamie, Nicolasowi Sarkozy’emu, czy patriarsze moskiewskiemu Cyrylowi I. Bombki z tzw. Kolekcji Ludowej można było podziwiać na choince ustawionej w brukselskiej siedzibie Europarlamentu podczas roku polskiej prezydencji.

Oferta

Ozdoby pochodzące z kolekcji Bombkarni dostępne są w firmowym sklepie, mieszczącym się na ul. Emilii Plater 47 w Warszawie, a także e-sklepie www.bombkarnia.pl, dzięki czemu docierają w najdalsze zakątki świata.

Oferują je także współpracujące z nami sklepy we Francji, Holandii i Hiszpanii. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zrealizować każde zamówienie, począwszy od indywidualnego projektu bombki, po jej opakowanie.

Dbamy o dogodne terminy odbioru zlecenia i dokładamy największych starań, by było wykonane na najwyższym poziomie. Liczymy, że nasze ozdoby spotkają się z Państwa uznaniem, podobnym do tego, jakim od lat darzą je stali klienci Bombkarni.