Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Brak w magazynie

Boże Narodzenie

Klosz – Kareta Królowej

350.00 
Brak w magazynie

Boże Narodzenie

Klosz – Myszka na serze

350.00 
Brak w magazynie

Boże Narodzenie

Klosz – Niebieski statek

350.00 
Brak w magazynie

Boże Narodzenie

Klosz – Renifer

350.00 
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Boże Narodzenie

Klosz – Święta Rodzina

350.00 
Brak w magazynie

Boże Narodzenie

Klosz- Miś z kotkiem

350.00 

Asortyment tej kategorii przypadnie do gustu klientom szukającym ozdób pochodzących od jednej z najsłynniejszych pracowni, czyli Komozja. Bombki klosze przykuwają spojrzenia oryginalnym charakterem – pod szklaną przezroczystą kopułą umieszczona jest urocza figurka. Do wyboru są ozdoby przedstawiające misia, choinkę, karetę, renifera i nie tylko. Polskie wyroby marki Komozja w takiej postaci zachwycają nieoczywistym wyglądem i niepozorną, lecz niezwykle efektowną formą. Ze względu na delikatny charakter można je nabyć tylko w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie – osoby zainteresowane zakupem zapraszamy na ul. Emilii Plater 47.

Najpiękniejsze szklane bombki – klosze z figurkami

Ozdoby świąteczne nie muszą mieć okrągłej postaci – znacznie bardziej efektownym wyborem są szklane bombki przezroczyste z kloszem, pod którym umieszczona jest malutka figurka. Może mieć postać karety, Świętej Rodziny i nie tylko – Komozja przygotowała duży wybór artykułów dekoracyjnych do powieszenia na choince. Polska pracownia słynie z wyrobów tworzonych z niesamowitą dbałością o detale. Efekt zachwyca pięknym wyglądem, więc każda z prezentowanych w tej kategorii szklanych ozdób będzie się cudownie prezentować na choince.

Przezroczysty klosz nie tylko umożliwia wyeksponowanie znajdującej się wewnątrz bombki figurki, ale też stanowi dodatkowy element ozdobny. Zawieszone na gałęziach drzewka lampki będą się przepięknie mienić i odbijać od szklanej powierzchni. Połączenie tak wielu zalet sprawia, że klosz z karetą lub innym elementem w środku od Komozja to najlepszy wybór, jeśli zależy Państwu na nietuzinkowych bombkach polskiej produkcji.

Efektowna ozdoba choinkowa, czyli bombka z kloszem

Nie bez powodu tak dużą popularnością cieszą się ozdoby ze szklanym przezroczystym kloszem z pracowni Komozja. Polskie bombki tej firmy zachwycają bowiem starannym wykonaniem i nietuzinkową formą, która przykuwa spojrzenia. Dzięki nim świąteczne drzewko zyska efektowny element dekoracyjny. W naszym sklepie stacjonarnym znajdą Państwo ozdoby z umieszczoną pod przezroczystą kopułą figurką w postaci karety, zwierzątka, bucika i nie tylko – zapraszamy!