Wyświetlanie wszystkich wyników: 61

Polskie stroje

Bombki Figurki

Podlasiak

140.00 

Bombki Figurki

Podlasianka

140.00 
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Wyroby z tej kategorii docenią nie tylko miłośnicy kultury ludowej, ale też osoby, które cenią sobie niebanalne dekoracje choinkowe. Dostępna tu kolekcja przedstawia tradycyjne polskie stroje z różnych części kraju. Prezentują zarówno damskie, jak i męskie ubiory charakterystyczne dla rozmaitych regionów, dzięki czemu można wybierać spośród wielu zachwycających propozycji. Wartym uwagi rozwiązaniem jest zakup pary bombek sprzedawanej w ozdobnym pudełku. Będzie to wspaniały prezent na Boże Narodzenie lub inną okazję!

Wilanowianka, Sieradzanin, a może para kurpiowska? Wszystkie figurki prezentują polskie stroje w rozmaitych wariantach, a przy tym cechują się niezwykłą dbałością o detale i wiernym odwzorowaniem szczegółów ubrań pochodzących z różnych regionów. Dzięki temu zachwycą każdego miłośnika motywów ludowych w nietuzinkowym wydaniu.

Poznaj uroki kolekcji bombek ze strojami polskimi

Wszystkie ozdoby choinkowe dostępne w naszej ofercie są wykonywane ręcznie w krajowych pracowniach, gdzie o każdy detal dbają polscy artyści. W efekcie bombki przedstawiające tradycyjne stroje przykuwają spojrzenia pięknym wykonaniem i fantastycznie się prezentują. Oprócz ludowych ubiorów damskich i męskich proponujemy także postacie kolędników. Ułatwi to wybór najlepszych dekoracji oraz stworzenie spójnej wizualnie kompozycji na choince.

Poznaj bogaty asortyment szklanych bombek i przekonaj się, która z nich odpowiada Twoim oczekiwaniom pod względem estetyki. Dzięki zróżnicowaniu oferty wybór najpiękniejszych ozdób przedstawiających polskie stroje w wersji damskiej i męskiej nie sprawi najmniejszej trudności – sprawdź osobiście!