Wyświetlanie 1–99 z 274 wyników

-10%
34.20 
-10%

Bombki okrągłe

Bratki na na białym tle

34.20 
-10%
34.20 
-10%

Bombki okrągłe

Bratki na zielonym tle

34.20 
-10%

Boże Narodzenie

Carski kwiat

78.30 
-10%
-10%

Boże Narodzenie

Granatowy kwiat księżnej

78.30 
-10%

Bombki okrągłe

Haft ornatowy – bordo

71.10 
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%

Bombki okrągłe

Łowickie pasy i kwiatki

71.10 
-10%
-10%

Boże Narodzenie

Magic – Kolorowy motyl

108.00 
-10%

Ozdoby świąteczne budzą wiele pozytywnych skojarzeń - łączymy je nie tylko ze spędzaniem czasu w rodzinnym gronie i wspólnym ubieraniem bożonarodzeniowego drzewka, ale też wyjątkowym pięknem. Najlepszym tego przykładem są bombki dostępne w ofercie naszego sklepu zlokalizowanego w Warszawie. Występują w wielu zapierających dech w piersiach odsłonach - proponujemy ręcznie malowane dekoracje choinkowe z tradycyjnymi polskimi wzorami, a także bardziej nietypowe propozycje, np. z kwiatami z koralików. Bogaty wybór szklanych ozdób sprawia, że każdy klient wybierze tu najpiękniejsze bombki, które zagoszczą na jego choince.

Okrągłe bombki polskiej produkcji – oferta Bombkarni

Asortyment tej kategorii obejmuje liczne bombki ręcznie malowane – polskie wzory, brokatowe owady, misterne ornamenty, efektowne hafty... To tylko wybrane propozycje zdobień, które można podziwiać na naszych nietypowych ozdobach choinkowych. Przygotowaliśmy bogatą ofertę szklanych dekoracji bożonarodzeniowych w najpiękniejszych odsłonach. Można je dobrać tak, by komponowały się z kolorem ścian i wystrojem pomieszczenia, w którym stanie świąteczne drzewko. Wiemy bowiem, jak istotną sprawą są walory wizualne, dlatego inspiracje do naszych ozdób czerpiemy z różnych źródeł, m.in. z polskiego folkloru.

W sprzedaży dostępne są zarówno nietypowe bombki choinkowe, jak i klasyczne dekoracje. Cechą wspólną wszystkich szklanych ozdób jest piękny wygląd i ręczne malowanie. Każdy produkt z oferty Bombkarni urzeka starannym wykonaniem i stanowi zachwycający przykład polskiego rzemiosła.

Ręcznie malowane ozdoby choinkowe

W bogatej ofercie można znaleźć bombki ręcznie malowane zarówno w klasycznych, jak i bardziej nietypowych odsłonach, przykuwających wzrok oryginalnym charakterem. Szklane ozdoby choinkowe doskonale sprawdzą się w roli wyjątkowego prezentu – z pewnością zachwycą obdarowaną osobę pięknym wyglądem. Ponadto dostępność wielu wariantów sprawia, że wybór najlepszych dekoracji na drzewko bożonarodzeniowych nie sprawi trudności. Zachęcamy do poznania pełnego asortymentu tradycyjnych i nietypowych zawieszek choinkowych oraz składania zamówień na ręcznie malowane wyroby polskiej produkcji.