Wyświetlanie 1–99 z 239 wyników

-10%

Boże Narodzenie

Carski kwiat

78.30 
-10%

Boże Narodzenie

Granatowy kwiat księżnej

78.30 
-10%
-10%
-10%
-10%

Boże Narodzenie

Magic – Kolorowy motyl

108.00 
-10%
-10%

Boże Narodzenie

Magic – Królewski fiolet

108.00 
-10%
108.00 

Bogactwo misternych zdobień połączone z intensywną kolorystyką tworzy zapierający dech w piersi efekt. Dzięki temu kolekcja carska przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie ozdoby na drzewko bożonarodzeniowe urzekające przepychem. W tej kategorii prezentujemy szeroką gamę bombek, a każda z nich została wykonana z najwyższą starannością. Uważny dobór ozdobnych detali przekłada się na efektowny wygląd dekoracji, które można wręczyć komuś na prezent lub zawiesić na swojej choince. Będą wspaniale wyglądać na tle prostych i minimalistycznych bombek w jednolitych kolorach. Ponadto błyszczące zdobienia na ich powierzchni będą pięknie lśnić w otoczeniu lampek. Poznaj więc kolekcję carską i przekonaj się, jakie czarujące bombki tu znajdziesz.

Lśniące ozdoby na choinkę z bogatymi zdobieniami

Ręcznie tworzone i zdobione dekoracje choinkowe urzekają starannym doborem detali. Wyróżnia je także niezwykle atrakcyjne zestawienie intensywnych kolorów, dzięki czemu dodadzą wyrazistości każdej aranżacji bożonarodzeniowego drzewka. W kolekcji carskiej króluje czerwień, złoto, granat i inne szlachetne odcienie.

Ponadto dekoracje są dostępne w naszej ofercie w wielu bogato zdobionych odsłonach, dzięki czemu każdy klient znajdzie tu bombki odpowiadające oczekiwaniom pod kątem wizualnym. Z ich użyciem można stworzyć jedyną w swoim rodzaju aranżację na choince dekorowanej z okazji Bożego Narodzenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną kolekcją carską i składania zamówień na wyroby dostępne w ofercie Bombkarni.